CroGameForum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CroGameForum

Forum stvoren od gamera za gamere...
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 call od duty modern warfare 2

Go down 
Autor/icaPoruka
nikola55




Broj postova : 1
Join date : 15.02.2011

call od duty modern warfare 2 Empty
PostajNaslov: call od duty modern warfare 2   call od duty modern warfare 2 Icon_minitime15/02/11, 03:07 pm

Danas sam igrao call od duty mw 2 i poceo sam obicno igrati i odjednom mi se otvorila krekirana mapa i iziso sam iz nje i pogledao sa koji sam level i bio sam 70 level sve mi se otkljucalo.inace sam bio 42 lvl sad bi htio sve vratiti na staro jel zelim pelaziti levele.I kad igram sad mapa u gornjem kuti mi je stoput veca.I unaprijed hvala.MOLIM VAS POMOZITE MI KAKO DA TO VRATIM.!!!!!!!!!!!! :(




NEMOGU VJEROVAT bio sam sedamdeseti level i otiso sam na prestige mode u barrake i stisnuo sam nekaj bilo neko pitanje i ja sam samo kliko yes i sad sam prvi level i nemogu vise ni kale slagad pa ovo je za poludit (glupi call od duty)..............::((

POMOZITE KAKO DA SVE VRATIM NA STARO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MOLIM VAS!!
[Vrh] Go down
 
call od duty modern warfare 2
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CroGameForum :: Vase igre :: Vase igre [Pitanja i pomoc]-
Forum(o)Bir: